Bilety na Mystic Festival 2021 już w sprzedaży!
×

MYSTIC FESTIVAL

OPEN AIR 2-4.06.2021

Stocznia Gdańska

 


Zachowanie biletu

 

TAK. Dwudniowy karnet na przeniesioną edycję 2020 upoważnia do wstępu na trzy dni Mystic Festival 2021.

 

Karnetu nie trzeba wymieniać na nowy – przed wstępem na Mystic Festival 2021 wystarczy okazać ważny karnet z edycji 2020.

TAK. Bilet jednodniowy na tegoroczną edycję festiwalu będzie honorowany w dowolnym dniu edycji 2021.

 

Biletu nie trzeba wymieniać na nowy – przed wstępem na Mystic Festival 2021 wystarczy okazać ważny bilet z edycji 2020.

NIE. Płytę będzie można odebrać tylko w dniu festiwalu, za okazaniem zachowanego, ważnego biletu.

NIE. Ze względu na zmianę lokalizacji festiwalu, pakiet VIP będzie zawierał poniższe elementy:

 

– zestaw gadżetów (torba eco, magnes, kolekcjonerski plakat)
– wejście na imprezę na 3 dni festiwalu
– wstęp do strefy VIP
– bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych
– zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie
– platformę VIP przy Main Stage


UPGRADE

 

Bilet jednodniowy można rozszerzyć do tygodniowego karnetu za dopłatą różnicy w cenie (tj. 200 PLN – przedsprzedaż / 250 PLN – w dniu festiwalu). Upgrade biletu możliwy jest za pośrednictwem oficjalnego sklepu www.mysticfestival.pl oraz sieci systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

Upgrade ważnych biletów jednodniowych z edycji 2020 na 3-dniowy karnet na Mystic Festival 2021 jest możliwy do dnia rozpoczęcia festiwalu  za pośrednictwem oficjalnego sklepu www.mysticfestival.pl.

 

Decyzję o zwrocie biletu/karnetu lub wymianie na voucher należy podjąć do końca maja 2021 roku!


ZWROTY

 

W związku ze zmianą terminu oraz lokalizacji najbliższej edycji Mystic Festival, informujemy, że zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, uruchomiliśmy możliwość zwrotu wszystkich zakupionych biletów, łącznie z pakietami VIP oraz biletami na pole namiotowe.

 

Procedura zwrotu, którą uruchomiliśmy 13 maja, zależy od miejsca zakupu karnetu lub biletu jednodniowego.

 

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o temacie ZWROT na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, środki zwrócone zostaną automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu.

 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET:
Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet.pl, proszone są o kontakt z infolinią:

– Eventim: info@eventim.pl, +48 22 59 18 383
– eBilet: tel. (22) 122 80 99.

 

BILETY ZAKUPIONE W PAKIECIE Z KOSZULKĄ LUB PŁYTĄ:
Koszulki i płyty nie podlegają zwrotowi. Karnety zakupione w zestawach wymieniane będą na vouchery lub zwracane, zgodnie z procedurami opisanymi powyżej.

 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:
Zwrotu biletów zakupionych w sklepie można dokonać, pisząc na adres: support@goingapp.pl

 

Zachęcamy jednak do zachowania karnetu/biletu jednodniowego na edycję 2021 lub wymiany na voucher, który można wykorzystać w ciągu dwunastu miesięcy od planowanej daty festiwalu na wszystkie koncerty organizowane przez Mystic Coalition.

 

Każdy, kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla Was, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość.

 

Na podjęcie decyzji o zwrocie lub wymianie na voucher macie czas do końca maja 2021 roku. Do tej pory będziemy znali pełny program Mystic Festival 2021, będą też ogłoszone kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

 

Zatrzymując bilety lub wymieniając je na voucher, wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy.

Karnet lub bilet zakupiony na Mystic Festival 2020 możesz wymienić na voucher lub zwrócić do końca maja 2021 roku.

 

Do tego momentu będziemy znali większość programu nadchodzącej edycji festiwalu, a także ogłosimy kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

Zwrot obejmuje cenę biletu. Inne płatności poniesione przy jego kupnie nie podlegają zwrotowi.

Niestety nie, zwrot można uzyskać wyłącznie za całość oryginalnego zamówienia.

Zwroty środków realizowane będą w ciągu 180 dni od daty zgłoszenia. W związku z tą wyjątkową sytuacją, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na uregulowanie transakcji. Oczywiście zwroty będziemy realizowali najszybciej, jak to możliwe.

Niestety w tym przypadku zwrot nie jest możliwy. Środki mogą być zwrócone tylko na konto, z którego dokonano przelewu.


WYMIANY

 

W związku ze zmianą terminu festiwalu, uruchomiliśmy opcję wymiany zakupionych biletów na vouchery do wykorzystania na dowolny koncert organizowany przez Mystic Coalition oraz na Mystic Festival 2021. Vouchery przyznawane będą do 180 dni od daty uruchomienia wymian, a zrealizować je będzie można przez 12 miesięcy od oryginalnej daty wydarzenia.

 

Już za kilka miesięcy będziemy będziemy znali pełny program nadchodzącej edycji festiwalu, a także ogłosimy kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

 

Inne koncerty Mystic Coalition:


Evanescence + Within Temptation / 12 IX 2021 / Arena Gliwice

 

Nightwish + Amorphis, Turmion Kätilöt / 29 V 2021 / Arena Gliwice

 

Na podjęcie decyzji o wymianie na voucher masz czas do końca maja 2021 roku. Do tej pory będziemy znali większość programu Mystic Festival 2021, będą też ogłoszone kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:


Osoby, które chcą wymienić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o temacie VOUCHER na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, elektroniczny voucher zostanie przesłany na wskazany adres do 7 dni roboczych.

 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET:


Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet.pl, proszone są o kontakt z infolinią:

– Eventim: info@eventim.pl, +48 22 59 18 383
– eBilet: tel. (22) 122 80 99.

 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:


Bilety zakupione w sklepie Goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery.

Nie, voucher trzeba wykorzystać w ciągu 360 dni od oryginalnej daty wydarzenia. Koncert, na który została dokonana wymiana, może odbywać się po tym terminie.

Vouchery nie są jednorazowe i można wykorzystać je na kilka różnych wydarzeń, zgodnie z dostępną kwotą, jaka się na nim znajduje. Przy wymianie biletu na voucher otrzymasz instrukcję, jak działa voucher danego systemu (eBilet bądź Eventim).

Bilety zakupione z wykorzystaniem voucherów za festiwalowe bilety kolekcjonerskie, również będzie można otrzymać w tej specjalnej formie. Nowozakupione bilety systemowe będzie można wymienić na bramce, w dniu danego koncertu.


MYSTIC FESTIVAL 2021

Data i miejsce

 

Mystic Festival 2021 odbędzie się 2, 3 i 4 czerwca 2021 na terenie Stoczni Gdańskiej.

Mystic Festival 2021 rozszerzy się o kolejny dzień, dwie nowe sceny i ponad 40 dodatkowych artystów!


Line-up

 

Headlinerami edycji będą: Judas Priest, Mercyful Fate oraz Gojira, a u ich boku wystąpią m.in.: Killing Joke, The Hu, Heilung, Katatonia, Baroness, Mayhem, Mgła, Obituary, Vader (grający całe "De Profundis"), Oranssi Pazuzu, Witchcraft, Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain oraz Motanka i wielu innych!

Pracujemy nad przeniesieniem jak największej części składu z 2020 roku, nie jesteśmy jednak w stanie zapewnić, że uda nam się zachować pełny line-up. Dołożymy wszelkich starań, by tegoroczni artyści zaprezentowali się na Mystic Festival 2021 lub na innych koncertach organizowanych przez Mystic Coalition.

Line-up festiwalu aktualizowany jest na bieżąco. Pełny program imprezy poznamy już za kilka miesięcy!


Bilety

 
Zachęcamy do kupna biletów na Mystic Festival 2021 – im wcześniej tym lepiej. Dla nas, bo to dla nas będzie się odbywał w jakimś wariancie reżimu sanitarnego, liczba miejsc będzie ściśle ograniczona. Oczywiście, bilety i karnety na rok 2021 podlegają takiemu samemu prawu zwrotu jak wejściówki na wszystkie inne organizowane przez nas koncerty.
 

Cena wejściówki zależna jest od terminu jej zakupu:

 

Karnety dwudniowe
– do 15.12.2020 (459 zł)
– od 16.12.2020 do 11.05.2021 (479 zł)
– 12.05.2021 do 1.06.2021 (499 zł)

 

– bilet VIP (799 zł) – do wyczerpania zapasów

 

Upgrade biletu jednodniowego na edycję 2020 do karnetu 3-dniowego 2021
 – 200 zł – bez limitu

 

Bilety jednodniowe
– dostępne w późniejszym terminie!

Bilety dostępne są w oficjalnej bileterii (https://tickets.mysticfestival.pl/) i serwisach:
– eBilet – https://www.ebilet.pl/
– Eventim – https://www.eventim.pl/
– Going – https://goingapp.pl/

Bilety na pojedyncze dni festiwalu pojawią się w sprzedaży po ogłoszeniu większej liczby zespołów. O kolejnych artystach, którzy wystąpią na MF 2021, będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej i profili na social mediach. Zachęcamy do obserwowania!

Osoby, które w dniu festiwalu będą miały ukończone 13 lat (ale mniej niż 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

 

Osoby, które w dniu festiwalu nie będą miały ukończonych 13 lat, wejdą na teren imprezy wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

 

Dzieci i młodzież, które do dnia rozpoczęcia edycji 2021 (2 czerwca 2021 roku) nie ukończyły 13 roku życia, mogą wejść (pod okiem rodzica lub prawnego opiekuna) na Mystic Festival za darmo.

Uczestnik koncertu zobowiązany jest zakupić bilety w pełnej ich wartości, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu. Opiekunowi przysługuje 50% zniżki. W celu wykupienia biletu w odpowiednio przystosowanej strefie, prosimy o kontakt na niepelnosprawni@eventim.pl.


Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?

Zapytaj nas tak, jak lubisz:

Organizator festiwalu

Mystic Coalition

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19