Bilet jednodniowy + najnowsza płyta Katatonii / Nightwish / Sepultury już w sprzedaży!
×


FAQ


Tak, bilety jednodniowe są obecnie dostępne w cenie 279 zł. Więcej informacji w zakładce Bilety.

Bilety jednodniowe sprzedawane są osobno na pierwszy i drugi dzień festiwalu. Nie ma możliwości wejścia na teren festiwalu bez posiadania biletu na konkretny dzień.

Nie, bilety nie są imienne, a dane podawane przy zamówieniu są niezbędne jedynie do jego realizacji.

Ze względu na otwartą formę tej edycji festiwalu, na terenie imprezy nie będzie podziału na sektory, miejsc numerowanych, ani miejsc siedzących.


Wyjątki to Strefa VIP – oddzielona od pozostałych, z widokiem na Main Stage oraz Park Stage – oraz wydzielone miejsca dla osób niepełnosprawnych przed każdą sceną.

Podział na dni zostanie opublikowany 15 października, wtedy również wejdą do sprzedaży bilety jednodniowe.

Osoby, które w dniu festiwalu będą miały ukończone 13 lat (ale mniej niż 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduje się TUTAJ. 

 

Osoby, które w dniu festiwalu nie będą miały ukończonych 13 lat, wejdą na teren imprezy wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

 

Dzieci i młodzież do 13 roku życia zapraszamy do uczestnictwa w Mystic Festivalu za darmo

W tym celu prosimy o wiadomość na naszej stronie na FB lub na adres mailowy info@mysticfestival.pl

Bilet VIP zawiera:
- zestaw gadżetów festiwalowych (torba eco, magnes oraz kolekcjonerski plakat);
- wejście na teren imprezy na oba dni festiwalu;
- wstęp do specjalnej strefy VIP z widokiem na Main Stage oraz Park Stage;
- bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych (płatny);
- zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie.

Ceny karnetów festiwalowych będą zmieniać się w następującej kolejności:

Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli

Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli

Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca.

Opłata 99 zł to cena za jedną osobę przebywającą na polu namiotowym. Zawiera możliwość noclegu na terenie festiwalu od 9 do 12 czerwca (3 noce) z dostępem do bezpłatnych sanitariatów oraz pryszniców.

Długość setów artystów będzie zróżnicowana. Dokładne informacje na ten temat podane zostaną za kilka miesięcy, gdy poznamy już cały skład przyszłorocznej edycji festiwalu.

Dla osób posiadających wykupione miejsce na polu namiotowym udostępniony będzie parking w cenie 40 zł, na cały okres otwarcia pola. Planujemy również parking dla gości festiwalu, ale informacje o tym podamy później. Zachęcamy jednak do przyjeżdżania na festiwal komunikacją miejską.

Pakiet VIP nie obejmuje spotkań z artystami.

Uczestnik koncertu zobowiązany jest zakupić bilety w pełnej ich wartości, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu. Opiekunowi przysługuje 50% zniżki. W celu wykupienia biletu w odpowiednio przystosowanej strefie prosimy o kontakt na niepelnosprawni@eventim.pl

W związku z treścią Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 16 grudnia 2016 w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2016 r. poz. 2177) informujemy, że począwszy od dnia 31.03.2017 roku sprzedaż biletów nie jest ewidencjonowana przy użyciu kasy fiskalnej. Zwroty i reklamację rozpatrywać będziemy na podstawie wszelkich dopuszczalnych prawem dowodów zakupu towaru przedstawionych przez kupującego np. korespondencji mailowej, potwierdzeń wykonania płatności, itp.

Bilety elektroniczne zakupione bezpośrednio w bileterii Mystic Festival będą wymieniane na druki kolekcjonerskie przy wejściu na festiwal.

Stosownie do przepisu art. 38 w zw. z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014), Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w zakresie sprzedaży Biletów na Wydarzenia z oznaczoną datą, w związku z czym, zakupione Bilety nie podlegają wymianie lub zwrotowi w trybie określonym w ww. przepisach. Bilety zakupione za pośrednictwem strony http://mysticfestival.pl/pl nie podlegają anulacji oraz wymianie.

Tak, zakupione bilety są wejściówkami na wszystkie trzy sceny Mystic Festival 2020.

Headlinerami MYSTIC FESTIVAL 2020 będą Judas Priest oraz Nightwish. 

Karnet z miejscem na polu namiotowym obowiązuje wszystkich, którzy tam przebywają.

W bezpośrednim sąsiedztwie festiwalu znajdować się będzie pole namiotowe. Bilety w cenie 99 PLN/osobę można zakupić na https://tickets.mysticfestival.pl/. 

Kraków ma jedną z największych baz noclegowych w Polsce, od najtańszych hosteli do ekskluzywnych hoteli dla bardziej wymagających festiwalowiczów. Polecamy skorzystać ze znanych portali do bookowania noclegów. Aby ułatwić szukanie noclegów w bezpośrednim sąsiedztwie festiwalu informujemy, że wejście na teren imprezy znajduje się przy al. Jana Pawla II 21.

W trosce o środowisko, zachęcamy do poruszania się po Krakowie komunikacją publiczną. W celu znalezienia najlepszego środka transportu na teren festiwalu, sugerujemy skorzystanie ze strony lub aplikacji www.jakdojade.pl/. 

Przystanek tramwajowy: Muzeum Lotnictwa. 
Przystanki autobusowe: 
1. Ugorek (oddalony o 650 m. od Muzeum) 
2. TAURON Arena Kraków Wieczysta (oddalony o 1,4 km od Muzeum)
https://jakdojade.pl/lista-miast


Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie ?

Zapytaj nas tak jak lubisz:

Organizator festiwalu

Mystic Coalition