Bilety na Mystic Festival 2021 już w sprzedaży!
×

Głosuj na Mystic Festival

12.11.2019

Z dumą informujemy, że pierwsza edycja odrodzonego Mystic Festival ma szansę na prestiżową nagrodę European Festival Award w dwóch kategoriach – Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości i Najlepszy Nowy Festiwal. Teraz wszystko w rękach jurorów oraz gości i przyjaciół festiwalu, którzy mogą nas wesprzeć w głosowaniu. Wszystko w Waszych rękach!

 

Tych, którzy doskonale się bawili w te dwa gorące czerwcowe dni, którym podoba się koncepcja i atmosfera Mystic Festival, którzy widzą sens w rozwijaniu imprezy o takiej skali w Polsce – zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i z góry dziękujemy za wsparcie.

Oddaj swój głos tutaj: http://bit.ly/EF-AWARDS
Nasze kategorie to Best Medium Festival i Best New Festival.

Jeśli przed oddaniem głosu chcecie sobie przypomnieć, jak było lub dowiedzieć się, czy warto na nas postawić, zachęcamy do sprawdzenia krótkiego podsumowania wideo naszego czerwcowego święta muzyki:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZH9OC-aWprE

 

Głosy można oddawać do 30 listopada, a krótka lista ostatecznych nominacji zostanie ogłoszona 10 grudnia. Uroczystość wręczenia nagród European Festival Awards będzie miała miejsce w połowie stycznia 2020 roku.

 

A już 10 i 11 czerwca 2020 roku zapraszamy do Krakowa na kolejną odsłonę Mystic Festival. Odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów, w tym: Judas Priest, Nightwish, Mercyful Fate, Accept, Mgła, Heilung, Obituary, Vader, Beast In Black i Infected Rain.


Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach. Kolejne ogłoszenie jeszcze w tym tygodniu!

 

Ceny karnetów dwudniowych i daty zmian:

Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli

Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli

Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli

Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Bilety jednodniowe:

259 zł – w puli Early Bird (do 16 grudnia lub do wyczerpania puli)

279 zł – w puli Regular Sale (do 15 maja lub do wyczerpania puli)

299 zł – w puli Last Minute Sale (do 9 czerwca)

319 zł – podczas trwania festiwalu

 

Organizator festiwalu

Mystic Coalition