Bilety na Mystic Festival 2022 już w sprzedaży!
×

Matthew Kiichi Heafy prezentuje "Behold Our Power" z gościnnym udziałem Chucka Billy’ego. To oficjalny hymn Mystic Festival

07.01.2022

Matthew Kiichi Heafy, lider Trivium, prezentuje utwór, którego nie znajdziecie na żadnej płycie, zatytułowany "Behold Our Power (The Mystic Festival Anthem)", z gościnnym udziałem Chucka Billy’ego z Testament. Utwór jest oficjalnym hymnem Mystic Festival, największego polskiego festiwalu metalowego, którego kolejna edycja odbędzie się w Gdańsku od 2 do 4 czerwca. 

 

"Behold Our Power [Oto nasza potęga]" – trudno o słowa, które lepiej ujmowałyby wrażenie uniesienia i mocy towarzyszące fanatykom metalu walczącym pod sceną. A co jeśli dodamy do tego porywającą muzykę, thrash/power metalowe tornado, które zmusza pięści do zadawania ciosów powietrzu? Z dumą prezentujemy utwór napisany, zagrany, zaśpiewany i wyprodukowany przez Matthew Kiichi Heafy'ego, frontmana Trivium, człowieka-instytucję amerykańskiej sceny metalowej. Gościnnie wokale nagrał jedyny i niepowtarzalny Chuck Billy, stalowe gardło potężnego Testament.

 

"Behold Our Power (The Mystic Festival Anthem)" to oficjalny hymn Mystic Festival, największego festiwalu metalowego w Polsce. Festiwalu, na którym zarówno Trivium jak i Testament byli przywitani przez entuzjastyczny tłum metalowych maniaków.

"Mając przywilej grania na niesamowitym Mystic Fest, dokładnie wiedziałem, jaki musi być hymn tego festiwalu" - mówi o swoim utworze Matthew Kiichi Heafy. - "Energia Mystic Fest jest elektryczna; publiczność jest jedna z najlepszych na tej planecie; program jest niesamowity; a miejsce/ zaplecze/ jedzenie/ napoje... wszystko jest idealne. Mystic niesamowicie dbał o Trivium i o mnie - więc łatwo było mi stworzyć ten potężny utwór dla Mystic". 

 

"To dla nas przyjemność sprezentować "Behold Our Power" Mysticowi" - dodaje lider Trivium. Dziękujemy, Matt, to dla nas zaszczyt.

 

Mystic Festival 2022 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2022 roku na terenie Stoczni Gdańskiej. W programie festiwalu m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mist, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader, Kvelertak i wiele innych - ponad 70 zespołów na 5 scenach. 

 

"Sprowadzimy ci to piekło do domu" - krzyczy w pewnym momencie Heafy, ale w tym konkretnym wersie tak naprawdę nie chodzi mu o festiwal. Bo żeby go doświadczyć, musicie wyjść z domu. Mystic Festival odbywa się w Gdańsku, tuż nad morzem, na fantastycznych postindustrialnych terenach Stoczni.Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

 

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

 

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł

 

Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 11 stycznia 2022
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021

 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 11 stycznia 2022 lub do wyczerpania miejsc.

 

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

 

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition

https://www.instagram.com/mysticcoalition

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition