Bilety na Mystic Festival 2021 już w sprzedaży!
×

MYSTIC FESTIVAL

OPEN AIR 2-4.06.2021

Stocznia Gdańska

 

Mystic Festival 2021: Zatytułuj festiwalową płytę

10.06.2020

Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa. Dla wszystkich, którzy to zrobili będziemy mieli unikalną płytę, którą już dziś możecie zatytułować.

 

Bardzo doceniamy to, że jesteście z nami i postanowiliśmy nagrodzić ten gest pamiątkowymi płytami, na których znajdą się utwory m.in. Mercyful Fate, Gojira, Nightwish, Amorphis, Sepultura, Accept, Vader, Heilung, Katatonia, Witchcraft i innych artystów zapowiadanych Mystic Festival 2020.

 

Unikatowe wydawnictwo otrzyma każdy, kto zachowa dowolny bilet na tegoroczną edycję imprezy (bilety jednodniowe, karnety oraz bilety VIP). Płytę będzie można odebrać przy wejściu na dowolny dzień Mystic Festival 2021, po okazaniu posiadanego biletu. Jednocześnie informujemy, że właśnie wystartował konkurs na najlepszy tytuł dla powyższej składanki!

 

Jak wziąć udział w konkursie? 

 

Wpisz w komentarzu pod poniższym postem propozycję tytułu płyty poświęconej Mystic Festival 2020, a my wybierzemy tę najlepszą. Na odpowiedzi będziemy czekać do 17 czerwca 2020 roku włącznie. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest poniżej:

 

 

Regulamin konkursu (PDF) 

Regulamin konkursu Zatytułuj festiwalową płytę - Mystic Festival 10 06 20.pdf, 64.75 KB

 

 

Przypominamy, że Mystic Festival 2021 potrwa aż trzy dni. Festiwal odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej, gdzie na pięciu scenach, w tym trzech open air, wystąpi 70 zespołów. 

 

Śledźcie naszą stronę www i social media – na bieżąco będziemy was informować o kolejnych potwierdzonych artystach i innych planowanych atrakcjach. Rezerwujcie datę: 2, 3 i 4 czerwca 2021.

 

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania

 

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. 

 

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival.

 

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć udziału w Mystic Festival 2021 mamy dwie propozycje: od 13 maja możecie wymieniać swoje bilety na vouchery, dzięki którym zobaczycie inne organizowane przez nas koncerty lub oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Na Mystic Festival 2021 wystąpią:
Judas Priest - 50th anniversary show
Killing Joke
Heilung
Katatonia
Mgła
Obituary
Vader "De Profundis"
Oranssi Pazuzu
Witchcraft
Truchło Strzygi
Baest
Infected Rain 
Motanka

 

Kiedy: 2-4 (środa-piątek) czerwca 2021
Gdzie: Gdańsk @ Stocznia Gdańska
Bilety:
Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania puli.

 

Karnety trzydniowe na Mystic Festival 2021 dostępne są już na:
https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)
oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

 

Bilety jednodniowe na Mystic Festival 2021 trafią do sprzedaży po ogłoszeniu większej ilości zespołów. Już teraz można zakupić upgrade biletów jednodniowych z 2020 roku do karnetu na 2021 za jedyne 200 zł na www.mysticfestival.pl/bilety (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

 

Na festiwal zapraszają:

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

 

Organizator festiwalu

Mystic Coalition

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19