Bilety na Mystic Festival 2022 już w sprzedaży!
×

Mystic Festival 2022: wprowadzamy Health Pass Tickets

17.12.2021

 

Przygotowania do Mystic Festival 2022 w toku – wprowadzamy bilety Health Pass Tickets, by dbać o wasze bezpieczeństwo i mieć pewność, że wszyscy spotkamy się w czerwcu pod sceną. 

 

Wierzymy, że czerwiec 2022 będzie czasem, kiedy po zarazie pozostaną już tylko złe wspomnienia, ale wzorem europejskich festiwali, które odbyły się w okresie letnim 2021 przygotowujemy się na organizację festiwalu w każdych warunkach. Od dziś bilety i karnety na festiwal sprzedawane będą w podziale na Health Pass Tickets (HPT), dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID (w skrócie: UCC) oraz dla osób, które w dniu festiwalu nie będą posiadały UCC. Dostępność biletów bez UCC będzie na bieżąco dostosowywana do obowiązujących restrykcji.

 

Osoby, które wcześniej zakupiły karnety i bilety na festiwal nie muszą wymieniać ich na bilety HTP – przy wejściu na festiwal poprosimy o okazanie UCC, ale zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i restrykcjami powierzchnia festiwalu pozwoli nam na to, by wszyscy, którzy do tej pory nabyli bilety mogli wziąć udział w imprezie (również osoby bez UCC).

 

Health Pass Tickets - FAQ

 

1. Czym jest Health Pass Tickets i do czego mnie upoważnia?

Health Pass Ticket (HPT) jest biletem dla osób posiadających aktualny Unijny Certyfikat COVID (UCC), który upoważnia do wejścia na festiwal niezależnie od aktualnie obowiązujących limitów. 

 

2. Czym jest Unijny Certyfikat COVID?

Unijny Certyfikat COVID jest wydawanym bezpłatnie dokumentem potwierdzającym odporność na chorobę COVID-19. Otrzymują go osoby w pełni zaszczepione, ozdrowieńcy i osoby, które wykonały test na koronawirusa (prosimy o sprawdzenie aktualnych przepisów regulujących ważność UCC otrzymanego tą drogą). 


UCC dla osób w pełni zaszczepionych, wraz z kodem QR, dostępny jest do pobrania po zalogowaniu na Internetowe Konto Pacjenta (https://pacjent.gov.pl/) w postaci pliku PDF nadającego się do prezentacji na urządzeniach mobilnych i do wydruku lub w aplikacji mObywatel, a także istnieje możliwość uzyskania wydruku UCC w punkcie szczepień lub w gabinecie lekarskim, posiadającym dostęp do aplikacji gabinet.gov.pl.


UCC jest ważny we wszystkich państwach członkowskich UE, a także w Islandii, w Norwegii, Szwajcarii i Liechtensteinie.

 

3. Czy podczas sprawdzania Health Pass Ticket muszę pokazać również UCC?

 

Tak. Bilet HPT jest ważny tylko w połączeniu z aktualnym UCC. Na życzenie pracownika upoważnionego do sprawdzania biletów prosimy okazać kodu QR, który zostanie zeskanowany celem sprawdzenia, czy dana osoba posiada ważny UCC. W tym celu niezbędne będzie posiadanie aplikacji mObywatel na urządzeniu typu smartfon albo tablet i okazania UCC lub okazania UCC pobranego z Internetowego Konta Pacjenta w postaci pliku PDF, ewentualnie kodu QR w formie wydruku. 


4. Czy aktualne testy na COVID-19 będą wymagane lub honorowane?


Nie. Testy na COVID-19 nie będą wymagane i nie będą stanowić podstawy do wejście na teren imprezy w połączeniu Heath Pass Ticket. Honorujemy wyłącznie aktualne certyfikaty UCC.


5. Czy na terenie festiwalu będą wykonywane szybkie testy na COVID-19?


Nie. Nie zamierzamy wykonywać testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 / COVID-19.

 

6. Kupiłem karnet / bilet przed wprowadzeniem HPT. Czy muszę to zgłosić lub wymienić wejściówkę na nową?

 

Nie. Niczego nie musisz robić. 

 

7. Nie mam UCC, ale kupiłem / chcę kupić bilet na festiwal. Czy na niego wejdę?

 

Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa powierzchnia festiwalu pozwoli nam na to, by wszyscy, którzy do tej pory nabyli bilety mogli wziąć udział w imprezie. Wciąż w sprzedaży są również bilety i karnety z puli ogólnej (w ograniczonej aktualnymi rozporządzeniami ilości). Rekomendujemy jednak zaszczepienie się przeciw COVID-19 w trosce o bezpieczeństwo własne i najbliższych, co przy okazji może ci ułatwić w 2022 roku m.in. podróże oraz korzystanie z oferty kulturalnej w kraju i zagranicą.

 

8. Czy osoby posiadające Heath Pass Ticket, będą miały obowiązek przebywać w specjalnie wyznaczonych strefach na terenie festiwalu?

 

Nie, posiadacze tego biletu mogą swobodnie poruszać się na terenie imprezy.

 

9. Czy posiadacze biletów z puli ogólnej będą musieli przebywać w osobnej strefie lub będą objęci innymi ograniczeniami?

 

Organizator festiwalu nie przewiduje żadnych dodatkowych ograniczeń dla posiadaczy biletów z puli ogólnej. Ewentualne zalecenia (np. maseczki) związane będą wyłącznie z obowiązującym w czasie odbywania się festiwalu stanem prawnym. 


10. Mam UCC w chwili kupna biletu, ale termin jego ważności wygasa przed festiwalem. Którą wejściówkę powinienem kupić?


Brak ważnego Unijnego Certyfikatu COVID uniemożliwi wejście na imprezę z biletem z kategorii HPT, prosimy więc o zakupienie biletów z puli ogólnej lub zaplanowanie dawki przypominającej przed datą festiwalu.

 

11. Zaszczepiłem się niedawno i aktywacja mojego UCC nastąpi po festiwalu. Bilet z której puli powinienem kupić?


Osoby, które do terminu koncertu nie będą posiadały Unijnego Certyfikatu COVID, powinny zakupić bilety z puli ogólnej lub zaplanować dawkę przypominającą przed datą festiwalu.

 

12. Czy bilety HPT oraz z puli ogólnej będą również do nabycia przed wejściem na festiwal?

 

Mystic Festival jest imprezą zamkniętą, obliczoną na kilkanaście tysięcy widzów. Obie pule biletów mogą ulec wyczerpaniu, więc stuprocentową pewność wzięcia udziału w imprezie daje tylko zaopatrzenie się we właściwą wejściówkę w przedsprzedaży. Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

 

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

 

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł

 

Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021

 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

 

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

 

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition

https://www.instagram.com/mysticcoalition

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition