BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY – TAKŻE Z OFICJALNĄ KOSZULKĄ.
×

Startuje sprzedaż karnetów Early Bird

19.09.2019

Informujemy o zmianie cen karnetów nadchodzącej odsłony MYSTIC FESTIVAL! Dwudniowe bilety typu Blind Bird zostały całkowicie wyprzedane!

Wystartowała sprzedaż dwudniowych karnetów Early Bird na przyszłoroczną edycję MYSTIC FESTIVAL. Można je zakupić w cenie 459 zł. Będą one dostępne w sprzedaży do 16 grudnia lub do wyczerpania puli.

Dodatkowo karnety typu Early Bird można nabyć w wyjątkowym zestawie z oficjalną koszulką MYSTIC FESTIVAL 2020! Cena zestawu wynosi 509 zł (cena karnetu + 50 zł). Oferta ważna do wyczerpania puli.

Przygotujcie się też na kolejne informacje o programie festiwalu. Do ogłoszonego kilka dni temu Judas Priest już 23 września dołączą kolejne zespoły.

 

MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz obserwowania nas w social mediach!

 

Ceny karnetów i daty zmian:

Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli WYPRZEDANE!
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli

Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli

Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

JUDAS PRIEST

Dziś może to się wydawać dziwne, że nazwę zespołu zapożyczyli z piosenki Boba Dylana – ale skąd ją mieli wziąć? Metalu jeszcze nie było. To przecież oni wykuli tę brytyjską stal, zbudowali z niej zabójczą machinę i łamiąc prawo przynieśli nam ją na smutnych skrzydłach przeznaczenia, by produkowała grzech za grzechem: kolejne hymny i płyty, dzięki którym zapanowali nad światem.

Wymienianie zespołów, które na tym fundamencie zbudowały swoje brzmienie mija się z celem, bo Judas Priest wykreowali całe gatunki muzyczne. Heavy metal w najczystszej postaci to jedno. Ale bez porywających riffów i solówek Tiptona i Downinga, bez przeszywającego głosu Halforda, bez potęgi sekcji rytmicznej Hill/Holland (i później: Hill/Travis) – trudno sobie wyobrazić narodziny thrash metalu, deathmetalową rewoltę i blackmetalową pożogę. Na pewno nie w formie, którą dziś znamy.

Obecny skład koncertowy, w którym zaszczytne obowiązki toczenia gitarowych pojedynków wzięli na siebie Richie Faulkner i Andy Sneap kontynuuje to dzieło, zawstydzając całe zastępy wychowanków i pretendentów do tronu. Sorry, mili młodzieńcy, jeszcze nie teraz i długo nie – Judas Priest rządzą metalem i nie planują abdykacji. Ubiegłoroczny „Firepower”, fenomenalny osiemnasty album zespołu, rozwiał wszelkie wątpliwości.

http://www.judaspriest.com

https://www.facebook.com/OfficialJudasPriest

https://www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU

 

Wystąpią: 
JUDAS PRIEST (Wielka Brytania)

Kiedy: 10 (środa) oraz 11 czerwca (czwartek) 2020

Gdzie: Kraków @ Muzeum Lotnictwa, al. Jana Pawła II 39

Bilety: 459 zł – dwudniowy karnet Blind Bird, 509 zł – dwudniowy karnet Blind Bird + t-shirt festiwalowy

 

Karnety Early Bird na MYSTIC FESTIVAL 2020 dostępne na:https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)https://www.eventim.pl

 

Zapraszają:

Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production

https://www.mystic.pl

https://www.facebook.com/mysticproduction

https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90

https://www.b90.pl

https://www.facebook.com/B90klub

https://www.instagram.com/klub_b90

 

Organizator festiwalu

Mystic Coalition