Bilety na Mystic Festival 2022 już w sprzedaży!
×

WOŚP 2022: wylicytuj KARNET VIP na backstage Mystic Festival 2022

26.01.2022

Chcesz zobaczyć, jak hartuje się stal?

 

Największy metalowy festiwal w tej części Europy otworzy przed Tobą bramy piekieł: zwycięzcę aukcji wraz z osobą towarzyszącą w wybrany dzień zaprosimy na wycieczkę po zapleczu festiwalu. Będziecie mogli obejrzeć niektóre koncerty z boku sceny, zobaczyć kulisty festiwalowej produkcji i zjeść w restauracji, w której jedzą artyści. Może Twój idol poprosi Cię o podanie soli?

 

Nie, spotkania ze wszystkimi artystami nie możemy obiecać, ale wejście na backstage i niepowtarzalne emocje – owszem.

 

Możesz wylicytować festiwalowe doświadczenie, jakiego nie będzie miał nikt inny. Ale najważniejsze jest to, że pomożesz – w tym roku WOŚP gra dla okulistyki dziecięcej. Dzięki tobie przyszli fani metalu też będą mogli oglądać koncerty ulubionych kapel!

 

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/karnet-vip-na-backstage-mystic-festival-2022-11744200652Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

 

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

 

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł

 

Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 11 stycznia 2022
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 11 stycznia 2022

 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 11 stycznia 2022 lub do wyczerpania miejsc.

 

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko 11 stycznia 2022 lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

 

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition

https://www.instagram.com/mysticcoalition

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition