Bilety na Mystic Festival 2021 już w sprzedaży!
×

MYSTIC FESTIVAL

OPEN AIR 2-4.06.2021

Stocznia Gdańska

 

Złoty Bilet na Mystic Festival 2021

15.05.2020

Bardziej niż VIP! Chcesz zobaczyć z bliska swoich idoli i Mystic Festival od kuchni? Wylicytuj wejście za kulisy nadchodzącej edycji.

 

W serwisie Allegro ruszyła aukcja, której zwycięzca, wraz z osobą towarzyszącą, w wybrany dzień będzie mógł się poruszać po całym terenie festiwalu, obejrzeć niektóre koncerty z boku sceny, zobaczyć kulisy festiwalowej produkcji i zjeść w restauracji, w której jedzą artyści. 

 

Zawsze marzyłeś o tym, by zobaczyć jak festiwal prezentuje się od kuchni? Chciałeś zobaczyć, co robią artyści, zanim wyjdą na scenę? Teraz to możliwe.

 

Weź udział w licytacji Złotego Biletu na Mystic Festival 2021:
https://bit.ly/MF2021_ZlotyBilet

 

Śledźcie naszą stronę www i social media – na bieżąco będziemy was informować o kolejnych potwierdzonych artystach i innych planowanych atrakcjach. Rezerwujcie datę: 2, 3 i 4 czerwca 2021.

 

Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami, już nie możemy się doczekać spotkania w przyszłym roku! 

 

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli 
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania 

 

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. 


Zachęcamy do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird. 


Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy. 

 

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival.

 

Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla was, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość. 

 

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć udziału w Mystic Festival 2021 mamy dwie propozycje: od 13 maja będziecie mogli zamienić swoje bilety na vouchery, dzięki którym zobaczycie inne organizowane przez nas koncerty lub oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy. 

 

Na podjęcie decyzji macie czas do 9 listopada 2020 roku. Do tej pory będziemy znali większość programu Mystic Festival 2021, będą też ogłoszone kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.

W celu dokonania zwrotu lub wymiany swojego biletu na voucher, prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi zasadami:


WYMIANA BILETÓW NA VOUCHERY 

Zachęcamy do wymiany zakupionych biletów na vouchery, do wykorzystania na dowolny koncert organizowany przez Mystic Coalition. Vouchery ważne będą 12 miesięcy od daty ich otrzymania. Procedura wymiany biletów na vouchery zostanie uruchomiona 13 maja.

 

Inne koncerty Mystic Coalition (a będzie więcej!):

Slipknot + Jinjer / 3 VIII 2020 / ERGO Arena Gdańsk-Sopot
Evanescence + Within Temptation / 20 IX 2020 / Arena Gliwice

 

Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

 

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:

Osoby, które chcą wymienić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o temacie VOUCHER na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, elektroniczny voucher zostanie przesłany na wskazany adres do 7 dni roboczych.

 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET: 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet.pl proszone są o kontakt z infolinią: info@eventim.pl, +48 22 59 18 383 | eBilet: tel: (22) 122 80 99.

 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:  

Bilety zakupione w sklepie Goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery.
Prosimy o realizowanie zwrotów pisząc na adres: support@goingapp.pl.


ZWROTY

Wszystkie zakupione bilety, łącznie z pakietami VIP oraz biletami na pole namiotowe podlegają zwrotowi. Zwroty środków realizowane będą w ciągu 180 dni od daty zgłoszenia. Procedura zwrotu biletów zostanie uruchomiona 13 maja.

 

Przez wzgląd sytuację wyjątkową dla nas wszystkich, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na uregulowanie transakcji. Prosimy również o dokładne zapoznanie się z poniższymi procedurami zwrotu wejściówek w miejscu ich zakupu.

 

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o temacie ZWROT na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, środki zwrócone zostaną automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu. 

 

BILETY ZAKUPIONE W PAKIECIE Z KOSZULKĄ LUB PŁYTĄ:

Koszulki i płyty nie podlegają zwrotowi. Karnety zakupione w zestawach wymieniane będą na vouchery lub zwracane, zgodnie z procedurami opisanymi powyżej. 

 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET: 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet.pl proszone są o kontakt z infolinią: info@eventim.pl, +48 22 59 18 383 | eBilet: tel: (22) 122 80 99.

 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:

Zwrotu można dokonać pisząc na adres: support@goingapp.pl.


Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Na Mystic Festival 2021 wystąpią:
Judas Priest (Wielka Brytania) - 50th anniversary show

Kiedy: 2-4 (środa-piątek) czerwca 2021
Gdzie: Gdańsk @ Stocznia Gdańska


Bilety: 
Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli 
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania puli.

 

Karnety trzydniowe na Mystic Festival 2021 dostępne są już na:
https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)
oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

Bilety jednodniowe na Mystic Festival 2021 trafią do sprzedaży po ogłoszeniu większej ilości zespołów.


Już teraz można zakupić upgrade biletów jednodniowych z 2020 roku do karnetu na 2021 za jedyne 200 zł na www.mysticfestival.pl/bilety (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

 

Na festiwal zapraszają:

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod/

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19